Korterid
Majad
Müük
Rent
Maavaldused
Äripinnad
Hindamistööd
Maamõõdutööd
Kontakt

ID: 2947451
Tehing: Müüa suvila, 2 magamistuba
Korruseid: 1
Korrus: 1
Tube: 3
Magamistube: 2
Ehitusaasta: 1974
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 69.8 m²
Krundi pind: 1532 m²
Hind: 148000 EUR
EUR/m²: 2120.34 EUR/m²

Info:

  Harjumaa, Harku vald, Rannamõisa, Veehaldja tee 16, 3 tuba, 1 korrust, kinnistu, kivimaja, ehitatud 1974, kogupind 69,8 m², krunt 1 532 m², puupliit, ahjuküte, elektriküte, ühistransport, tööstusvool, tsentraalne vesi, parkimine tasuta, kanalisatsioon, aiaga ümbritsetud, meri 400 m, telliskivisein

Lisainfo:

 Müüakse kinnistu looduskaunis kohas Rannamõisa külas mere lähedal.

Kinnistu on hoonestatud, sellel asetsevad hetkel suvila ja kuur.

Suvila on korraliku vundamendi ja krohvitud tellisseintega ehitis. Hoones on elutuba, magamistuba, töötuba, köök, panipaik, kinnine veranda ja wc. Köögi all on luugiga kelder.

Ahiküte - elutoas paikneb pottahi ja köögis soojamüüriga pioneer-pliit. Võimalik lisada ka elektriküte.

Kinnistul on elektrivarustus 3x16A, tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.

Avar 1532 m² suurune kinnistu on aiaga piiratud, tasase pinnamoega ja osalt kõrghaljastusega. Aias on soliidse vanusega rododendronid, kuused ja mõned viljapuud, samuti väike tiik.

Võimalik on olemasolevat suvilat kaasajastada ja laiendada, kohandada see aastaringseks kasutamiseks. Samuti on soovi korral võimalik kinnistule ehitada uus elamu.

Suurepärane asukoht vaikses soliidsete naabritega rannapiirkonnas. Kinnistu paikneb äärmiselt vähese liiklusega tänava ääres, kaugemal suurematest teedest, merepinnaga võrreldes suhteliselt kõrgel ehk künka otsas. Mereni on ainult ca 400 m, rand on väikese mõnusa jalutuskäigu kaugusel. Tallinna piirini on alla 8 km, Haabersti ringini ca 9 km ja Tabasallu alla 2 km. Tabasalus asuvad ka lähimad kauplused, toitlustus- ja teenindusasutused. Suurepärane asukoht nii suvede veetmiseks kui aastaringseks elamiseks.
ivo@reinhard.ee

Kontakt:

 Ivo Tammearu, 6101471, 5104499