Korterid
Majad
Müük
Rent
Maavaldused
Äripinnad
Hindamistööd
Maamõõdutööd
Kontakt

ID: 3062358
Tehing: Müüa suvila, 2 magamistuba
Korruseid: 2
Tube: 3
Magamistube: 2
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 44.9 m²
Krundi pind: 1301 m²
Hind: 75000 EUR
EUR/m²: 1670.38 EUR/m² 89005:006:0470

Info:

  Harjumaa, Viimsi vald, Randvere, Kärje tee 1, 3 tuba, 2 korrust, kinnistu, puitmaja, kogupind 44,9 m², krunt 1 301 m², elektripliit, saun, wc ja vannituba eraldi, dušš, ahjuküte, kanalisatsioon, tööstusvool, parkimine tasuta, ühistransport, kõrvalhoone, terrass, kamin, tsentraalne vesi, aiaga ümbritsetud, meri 250 m, teed heas seisukorras, puusein, eterniitkatus

Lisainfo:

 Müüakse kinnistu looduskaunis kohas Randvere külas mere lähedal.

Kinnistu on hoonestatud, sellel asetsevad hetkel suvila ja kuur, samuti suveköök suitsuahjuga.

Aiamaja on korralik puitehitis, mille ruumid jaotuvad kahe tasapinna ja kahe tiiva vahel. Hoone peatiib on kahekordne; selle alumisel korrusel paiknevad elutuba, avatud köök, suvetuba, esik ja wc; teisel korrusel asub magamistuba. Hoone madalamas tiivas asetsevad eraldi sissepääsuga saunaruumid – eesruum, pesuruum ja leiliruum, samuti ilmastiku eest osaliselt katusega varjatud, kiviplaatidega kaetud ja välikaminaga varustatud terrass.

Puuküte - elutoas kamin ja köögis soojamüüriga pioneer-pliit, saunas puukeris. Võimalik on lisada ka elektriküte.

Kinnistul on elektrivarustus 3x16A, tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.

Avar 1301 m² suurune krunt on aiaga piiratud, tasase pinnamoega ja osalt kõrghaljastusega. Kinnistu tänavapoolset serva ääristab kuusehekk. Aeda ilmestavad soliidsed kuused ja kased, samuti mõned viljapuud ja -põõsad.

Soovi korral on võimalik kinnistule ehitada uus elamu.

Suurepärane asukoht vaikses rannapiirkonnas Randvere külas. Mereni on ainult ca 250 m, rand on paariminutise jalutuskäigu kaugusel. Bussipeatus 100 m, Randvere maja (lasteaed ja perearstikeskus) asub ca 900 m ja Randvere kool ca 1,3 km kaugusel. Hotell Ecoland oma restorani ja spaga jääb ca 3 km kaugusele, samas paikneb ka lähim kauplus. Tallinna linna piirini on alla 3 km ja kesklinna alla 12 km. Suurepärane asukoht nii suvede veetmiseks kui aastaringseks elamiseks.
ivo@reinhard.ee

Kontakt:

 Ivo Tammearu, 6101471, 5104499