Korterid
Majad
Müük
Rent
Maavaldused
Äripinnad
Hindamistööd
Maamõõdutööd
Kontakt

ID: 3511470
Tehing: Müüa maja, 2 magamistuba
Korruseid: 2
Tube: 3
Magamistube: 2
Ehitusaasta: 1984
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 152.8 m²
Krundi pind: 1470 m²
Hind: 199000 EUR
EUR/m²: 1302.36 EUR/m² 19805:007:0010

Info:

 Harjumaa, Harku vald, Muraste, Tedre tee 32, 3 tuba, 2 korrust, Kinnistu, puitmaja, ehitusaasta 1984, kogupind 152,8 m², krunt 1 470 m², elektripliit, köök 7 m², saun, dušš, boiler, vedel kütus, ahjuküte, pakettaknad, parkett, garaaž, parkimine tasuta, kombineeritud küte, pesumasin, ühistransport, kõrvalhoone, panipaik, tööstusvool, aiaga ümbritsetud, teed heas seisukorras, meri 900 m

Lisainfo:

 Müüakse elamuks kohandatud aiamaja looduskaunis kohas Harku vallas Muraste külas.

Kinnistul paiknevad elamu, kuur/abihoone ja kasvuhoone.

Elamu ruumid jaotuvad kahe tasapinna vahel. Hoone alumisel korrusel paiknevad elutuba, köök, esik, tualett ja saunaruumid – eesruum, wc, pesuruum ja leiliruum; teisel korrusel asuvad magamistuba ja avar mitmeosaline ruum, mida võimalik kasutada nii magamistoa, teise elutoa kui kabinetina või vajadusel jagada mitmeks ruumiks. Esimesel korrusel on ka kanaliga garaaž ja tehnoruum.

Hoones on olemas erinevad kütteviisid. Paigaldatud on kaasaegne vesikandjal radiaatoritel ja õlikatlal baseeruv lokaalne küttesüsteem; lisaks paikneb esimesel korrusel massiivne kaminahi. Köögis on soojamüür, elektri- ja pioneer-pliit, saunas puukeris. Soovi korral on võimalik olemasolev küttesüsteem ümber seadistada soojuspumba või pelletikatlaga kasutamiseks.

Hoone näol on tegemist puitehitisega, millel tellisvooder, eterniidiga kaetud viilkatus ja pakettaknad.

Krunt on aiaga piiratud ja tasase pinnamoega. Kinnistu lõuna- ja lääneserva ääristavad hekid, läänesuunal soliidne igihaljas kuusehekk. Aeda ilmestavad avarad muruplatsid, sissesõiduteed piirav stiilne maakividest ääris, paar kaske, samuti mõned viljapuud ja -põõsad. Aia tagumises osas on koha leidnud laste kiik ja liivakast.

Kinnistul on elektrivarustus 3x25A, vesi kvartali puurkaevust, lokaalne kanalisatsioon. Võimalik on liituda tsentraalse veevarustuse ja kanalisatsiooniga.

Tedre tee kinnistud moodustavad omaette turvalise kvartali, millele ligipääsu piirab puldiga avatav värav. Kvartalini viiv tee on varustatud korraliku asfaltkatte ja kaasaegse tänavavalgustusega, samuti kulgeb sellega paralleelselt kergliiklustee.

Suurepärane asukoht vaikses elamurajoonis Tallinna lähedal Muraste külas. Muraste Koolini on ca 700 m, Muraste Konsumini ca 900 m, Muraste mõisa, looduskooli ja Pangapealse lasteaiani pisut üle 2 km. Erinevaid liine teenindavad lähimad bussipeatused jäävad vastavalt ca 700 m ja ca 1 km kaugusele. Muraste ümbruse kaunist loodust saab nautida kohalikku looduskaitseala läbival matkarajal, mis saab alguse vaid 300 m kauguselt; kuulsa pankranniku ja mereni, samuti Muraste vaateplatvormini on linnulennult alla 1 km. Tabasallu on pisut üle 6 km, Tallinna linna piirini ca 12 km ja kesklinna ca 18 km.
ivo@reinhard.ee

Kontakt:

 Ivo Tammearu, +3726101471