КВАРТИРЫ
ДОМА
УЧАСТКИ ЗЕМЛИ
   на продажу
БИЗНЕС ПЛОЩАДИ

ID: 2947469
Tehing: Müüa maatükk, elamumaa
Krundi pind: 1532 m²
Hind: 148000 EUR
EUR/m²: 96.61 EUR/m²

Info:

  Harjumaa, Harku vald, Rannamõisa, Veehaldja tee 16, krunt 1 532 m², ühistransport, kanalisatsioon, vesi, elekter, meri 400 m, kaugus Tallinnast 8 km

Lisainfo:

 Müüakse kinnistu looduskaunis kohas Rannamõisa külas mere lähedal.

Kinnistu on hoonestatud, sellel asetsevad hetkel suvila ja kuur.

Suvila on korraliku vundamendi ja krohvitud tellisseintega ehitis. Hoones on elutuba, magamistuba, töötuba, köök, panipaik, kinnine veranda ja wc. Köögi all on luugiga kelder.

Ahiküte - elutoas paikneb pottahi ja köögis soojamüüriga pioneer-pliit. Võimalik lisada ka elektriküte.

Kinnistul on elektrivarustus 3x16A, tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.

Avar 1532 m² suurune kinnistu on aiaga piiratud, tasase pinnamoega ja osalt kõrghaljastusega. Aias on soliidse vanusega rododendronid, kuused ja mõned viljapuud, samuti väike tiik.

Võimalik on olemasolevat suvilat kaasajastada ja laiendada, kohandada see aastaringseks kasutamiseks. Samuti on soovi korral võimalik kinnistule ehitada uus elamu.

Suurepärane asukoht vaikses soliidsete naabritega rannapiirkonnas. Kinnistu paikneb äärmiselt vähese liiklusega tänava ääres, kaugemal suurematest teedest, merepinnaga võrreldes suhteliselt kõrgel ehk künka otsas. Mereni on ainult ca 400 m, rand on väikese mõnusa jalutuskäigu kaugusel. Tallinna piirini on alla 8 km, Haabersti ringini ca 9 km ja Tabasallu alla 2 km. Tabasalus asuvad ka lähimad kauplused, toitlustus- ja teenindusasutused. Suurepärane asukoht nii suvede veetmiseks kui aastaringseks elamiseks.
ivo@reinhard.ee

Kontakt:

 Ivo Tammearu, 6101471, 5104499