Korterid
Majad
Maavaldused
Äripinnad
Müük
Rent
Hindamistööd
Maamõõdutööd
Kontakt

ID: 3093935
Tehing: Müüa äripind, ladu, tootmine, tootmine, ladu, teenindus, kaubandus, büroo, 230 m²
Korruseid: 2
Tube: 7
Üldpind: 230 m²
Krundi pind: 458 m²
Hind: 250000 EUR
EUR/m²: 1086.96 EUR/m²

Info:

  Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, P.Pinna 6, kogupind 230 m², krunt 458 m², 7 tuba, kinnistu, kivimaja, dušš, keskküte, elektriküte, Internet, tsentraalne vesi, parkimine tasuta, eraldi sissepääs, vesi, elekter, riidehoiuruum, aiaga ümbritsetud, valvesüsteem paigaldatud, turvauks

Lisainfo:

 Müükse äriotstarbeline hoonestatud kinnistu Lasnamäel P.Pinna tänaval.

Hoone põhikorrusel paiknevad 77 m² suurune suurte garaažiustega töökoda, ca 45 m² ladu koos eesruumiga, ca 50 m² kontoriruumid (3 kabinetti ja üldruum), koridor, töötajate riietusruum koos dušiga, wc ja tuulekoda. Hoone ülemisel korrusel asuvad nõupidamisruum koos kööginurgaga, väike ladu, talveaed, koridor ja laoruumi galerii.

Hoone on silikaattellistest ja kergbetoonplokkidest seinte ning raudbetoonpaneelidest kaldkatusega 1,5 kordne ehitis. Katuse katteks rullmaterjal, sees erineva kattega betoonpõrandad. Pakettaknad.

Hoones on elektrikatlal ja radiaatoritel põhinev lokaalne keskküte, millel ka välistemperatuuri anduriga varustatud automaatika. Valvesignalisatsioon.

Kinnistu sihtotstarve 100% tootmismaa. Kinnistul on tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, elektrivarustus 3x30A. Kinnistu on aiaga piiratud.

Lähiümbruses asuvad Lasnamäe Kergejõustikuhall, Põhja Prefektuuri Ida-Harju politseijaoskond, restoranid (My Sushi, Talleke & Pullike) ja kohvikud (La Strada), Tallinna Laagna Gümnaasium ja palju korterelamuid.

Ruumid sobivad kasutamiseks väga erinevatel otstarvetel (töökoda, ladu, teenindus, kaubandus, kontor jne).

NB! Kehtiva detailplaneeringu kohaselt on kinnistule soovi korral võimalik ehitada kuni 2-kordne uus ärihoone ehitusaluse pinnaga kuni 250 m² ja brutopinnaga kuni 500 m².
ivo@reinhard.ee

Kontakt:

 Ivo Tammearu, 6101471, 5104499